telefon: 510 904 558

Producenci

  • 4+ Nutrition
  • 4U Nutrition
  • 7Nutrition

Kategorie

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

produkt

Real Pharm BCAA 8-1-1 400g

89,00 zł
Ilość:
Wysyłka: 24h
Producent: Real Pharm
Ocena:

BCAA 8:1:1 od Real Pharm to suplement, który pozwoli Ci zwiększyć przyrosty masy mięśniowej, ale również przyśpieszy regenerację oraz wpłynie na poprawę siły i wytrzymałości Twoich mięśni. Jedna porcja tego suplementu zapewni Ci aż 10 g czystych aminokwasów, a dodatkowo dzięki formie instant zapewniasz sobie świetną konsystencję i przyjemność korzystania z niego.

  • Proporcja aminokwasów 8:1:1
  • Duża dawka BCAA w porcji
  • Przeciwdziała katabolizmowi
  • Wspiera regenerację po treningu

BCAA 8:1:1 w formie Instant od Real Pharm to kompleks aminokwasów egzogennych, w którego skład wchodzą L-leucynaL-walina oraz L-izoleucyna. Produkt został stworzony, z myślą o osobach ciężko trenujących, które szybko i efektywnie chcą wzmocnić i rozbudować swoją masę mięśniową. Real Pharm zapewnia Ci to wszystko ponieważ metabolizm aminokwasów ma miejsce właśnie w mięśniach. Suplement rewelacyjny dla wszystkich dbających o kondycję swoich mięśni jednocześnie chcących je szybko rozbudowywać.

Duża dawka aminokwasów

BCAA 8:1:1 Real Pharm to bardzo wysokiej jakości produkt dostarczający aż 10 g czystych aminokwasów BCAA w porcji. Produkt doskonale wspiera Twój organizm w regeneracji mięśni po mocnym, intensywnym treningu. Stosując suplement od Real Pharm zapobiegasz również pojawieniu się zjawiska katabolizmu mięśni, czyli ich rozpadu. Rozbudowując swoją tkankę mięśniową, warto abyś pamiętał o fakcie, iż po każdym treningu Twoje mięśnie ulegają uszkodzeniom. Dzięki BCAA 8:1:1 zyskujesz nie tylko możliwość rozrostu tkanki mięśniowej, ale chronisz je również przed poważnymi uszkodzeniami, które doprowadzić mogą do konieczności przerwania treningu nawet na długi okres czasu.

Podczas treningu zapotrzebowanie na składniki odżywcze wzrasta. Odpowiedzią na wzrastające zapotrzebowanie jest stosowanie BCAA 8:1:1 od Real Pharm. Suplement ten nie zawiera żadnych wypełniaczy takich jak na przykład tauryna. W składzie znajdziesz jedynie potężną dawkę aminokwasów rozgałęzionych BCAA, które skutecznie wspomogą Cię w Twoim treningowym życiu.

Aminokwasy rozgałęzione zawarte w suplemencie od firmy Real Pharm to BCAA w formie instant. Co daje to Tobie? Przede wszystkim jest to suplement, w którym nie uświadczysz grudek czy nierozpuszczonego proszku – suplementy w formie instant cechują się bardzo dobrą rozpuszczalnością. Co więcej, nie tylko rozpuszczają się one świetnie – są również dobrze przyswajane w Twoim organizmie. Dzięki temu możesz być pewien, że wybierając BCAA 8:1:1 od Real Pharm otrzymujesz produkt wysokiej jakości, który zapewnia Ci szybkie wykorzystanie aminokwasów rozgałęzionych BCAA przez Twój organizm.

Czyste BCAA bez dodatków

Na rynku obecnych jest wiele suplementów zapewniających Ci dużą dawkę BCAA. Czym zatem różni się suplement od firmy Real Pharm? Przede wszystkim w składzie znajdziesz jedynie aminokwasy rozgałęzione BCAA czyli Leucynę, Izoleucynę i Walinę. Dzięki stosowaniu BCAA 8:1:1 Real Pharm, który nie zawiera żadnych domieszek, unikniesz efektu nadmiernego przyrostu tkanki tłuszczowej i zyskasz idealnie umięśnioną sylwetkę, o której do tej pory mogłeś tylko pomarzyć.

Kompleks aminokwasów rozgałęzionych BCAA, pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów treningu rozbudowującego masę. Zawarte w nim aminokwasy egzogenne pozytywnie wpływają na efektywność metabolizmu mięśniowego, dzięki czemu zapewniasz sobie szybki efekt anaboliczny, a dodatkowo zabezpieczysz swoje już wypracowane mięśnie przed rozpadem.