telefon: 510 904 558

Producenci

  • 4+ Nutrition
  • 4U Nutrition
  • 7Nutrition

Kategorie

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

produkt

Amix LipiDrol Fat Burner120kaps

99,00 zł
Ilość:
Wysyłka: 24h
Producent: Amix
Ocena:

 

LipiDrol - jeden z najciekawszych i najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu o charakterystyce lipotropowej. Doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z nadmiernymi kilogramami które pragną w naturalny sposób obniżyć wagę ciała bez żadnych negatywnych skutków.

 
  • Najbardziej przemyślany suplement lipotropowy na rynku
  • Bardzo duże dawki w porcji  dziennej
  • W pełni bezpieczny nawet dla osób  z nadciśnieniem
  • Składniki o realnym działaniu  nasilającym lipolizę
  • Wspiera funkcjonowanie mózgu
  • Zwiększa metabolizm spoczynkowy
 
Amix Lipi Drol to kompletny suplement odchudzający dla każdego z nas. Może być stosowany jako podstawowy spalacz tkanki tłuszczowej jak i również dodatek do łączenia z klasycznymi spalaczami termogenicznymi, ponieważ w żadnym wypadku nie powiela ich składników. Działa na wiele aspektów prowadzących do utraty nadmiernej tkanki tłuszczowej takich jak ograniczenie nadmiernego apetytu, szybszą pracę naszego metabolizmu, a przede wszystkim zwiększenie lipolizy czyli utleniania tłuszczu.
Suplement ten nie wykazuje absolutnie żadnych efektów pobudzających bądź wpływających na ciśnienie tętnicze. Jest to bardzo ważne, ponieważ termoegniki mimo swej popularności i niewątpliwej skuteczności nie są suplementami skierowanymi dla każdego. Wiele osób odczuwa po ich zażywaniu bóle głowy, towarzyszące uczcie niepokoju czy też nadmierną potliwość. Inna grupa ludzi musi zrezygnować ich stosowania z powodu ograniczeń zdrowotnych. Na szczęście nie oznacza to, że nie możemy skutecznie wspomóc naszej walki z nadwagą. Lipidrol posiada odmienne właściwości od spalaczy termogenicznych jednak wykazuje się zbliżoną skutecznością.
 

Bardzo ważnym aspektem w działaniu Amix Lipidrol jest wpływ na kontrolowanie apetytu. Wiele osób ma z tym olbrzymi problem i pomimo ciężkich treningów oraz przestrzegania diety ich wysiłek idzie na marne, właśnie przez podjadanie wieczorne. Suplement ten zawiera składniki które wpływają między innymi na ośrodek mózgu, przez co nie otrzymujemy sygnału o nadchodzącym uczuciu głodu i znacznie łatwiej jest nam wytrwać w swoich założeniach dietetycznych i treningowych.


Składniki aktywne: Ilość w porcji dziennej (6 kap.)
VitaCholine® Dwu-winian Choliny 1 000 mg
Inozytol 1 000 mg
Metionina 500 mg
Fosfatydyloseryna - wzbogacona Lecytyna Sojowa (standaryzowana na zawartość 50% Fosfatydyloseryny) 100 mg
Witamina B3 (Kwas Nikotynowy) 16 mg (100%)
Witamina B5 (Chlorowodorek Pirydoksyny) 10 mg (714%)
Witamina B12 5 mcg (200%)


Wielkość porcji: 6 kap. (porcja dzienna)

 

Ilość porcji w opakowaniu: 20

 

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 2 kap. LipiDrol codziennie przed śniadaniem, 2 kap. przed aktywnością fizyczną lub przed obiadem oraz 2 kap. przed snem.