telefon: 510 904 558

Producenci

  • 4+ Nutrition
  • 4U Nutrition
  • 7Nutrition

Kategorie

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Regulamin sklepu www.bodybooster.pl

 

1. Sklep Internetowy www.bodybooster.pl oferuje zakupy w systemie sprzedaży internetowej.

 

2. Korzystanie z serwisu / sklepu www.bodybooster.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

3. Zamówienia są przyjmowane poprzez:

- stronę www.bodybooster.pl

- e-mail : sklep@bodybooster.pl

-telefonicznie:  510-904-558

 

4. Składając zamówienie Kupujący zobowiązani są do podania swoich danych:

- imię i nazwisko

- adres dostawy przesyłki: ulica, numeru domu ( mieszkania), miasto, kod pocztowy

- numer telefonu

 

5. Jednocześnie składając zamówienie Kupujący:

Oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania, wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych przez sklep www.bodybooster.pl w celu realizacji zamówienia.

 

6. Zamówienia można składać przez przez 24h przez cały rok.

 

7. Zamówienia potwierdzane są telefonicznie lub poprzez e-mail w ciągu 24 godzin. Zamówienie może zostać anulowane w przypadku nie uzyskania potwierdzenia w ciągu 2 dni roboczych.

 

8. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Istnieje wtedy możliwość dostarczenia towaru w późniejszym terminie, bądź uzgodnienia zmiany wybranego towaru na inny o podobnym składzie.

 

9. Nie będą realizowane zamówienia:

- wzbudzające wątpliwości

- opatrzone nieprawidłowo wypełnionym formularzem

- których nie uda się potwierdzić

 

10. Proponujemy następujące formy płatności:

- za pobraniem (płatność przy odbiorze)

- przelewem (przedpłata na konto bankowe)

 

11. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka.

 

12. Koszty wysyłki są podane przy finalizacji zamówienia.

 

13. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane wyłącznie przelewem. Koszty wysyłki uzależnione są od wagi paczki i podawane natychmiastowo po kontakcie ze sklepem www.bodybooster.pl

 

14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli produkt nie był używany (rozplombowany,rozpakowany,pognieciony) ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

15. Reklamacje są przyjmowane pocztą elektroniczna pod adresem:

sklep@bodybooster.pl

 

16. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta. Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, należy odesłać go pod adresem sklepu przesyłką pocztową. Informujemy, że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem do towaru reklamowanego zwrócimy natychmiast po rozpatrzeniu pozytywnie reklamacji. Produkt wymienimy na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), zaoferujemy nabywcy do wyboru inne, dostępne w naszym sklepie towary lub zwrócimy pieniądze.

 

17. W przypadku gdyby przy odbiorze towaru opakowanie przesyłki nosiło znamiona uszkodzenia, odbierając przesyłkę należy w obecności pracownika firmy kurierskiej spisać protokół reklamacyjny.


Sklep Body Booster